Kurumunuzun iş akışlarını, raporlarını konum bağımsız takip etmek istiyorsanız, tanıtımınızı mobil platforma taşımak zorundaysanız, iyi bir fikrinizin olduğunu düşünüyor  ve çabuk yaygınlaşmasını planlıyorsanız, hali hazırda kullandığınız bir sistemi mobil platformda takip etmek kaçınılmazsa, çözüm mobil uygulamalardır. Gerek Android gerek IOS aplikasyonlarla amaçlarınıza çabucak ulaşmanızı sağlıyor, artık kaçınılmaz olan mobil platformda yerinizi almanız için özel mobil app'lar geliştiriyoruz. Özel Mobil uygulamalar ile ulaştığınız kitle sayısını arttırıyoruz.

 

mobil uygulamalar iohone ios android özel yazılımlarMobil Uygulama Geliştirme Nedir?

Mobil teknoloji kullanımı, günümüzde baş döndürücü bir hızla artmaktadır. iPhone, Android ve Windows Phone başta olmak üzere tüm mobil platformlar, mobil web siteleri yerine uygulamalar ile çalışmaktadır. Müşteri tabanlarına ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmak isteyen markalar, işlerini mobil uygulamalar ile destekleyerek hem daha güçlü bir tanıtım yapmakta, hem de kurumsal iletişimlerini güçlendirmektedirler.

Mobil internet sitelerinden farklı olarak, mobil uygulama geliştirmek, özel uzmanlık gerektirmektedir. Pazarda bulunan cihazlar arasında işletim sistemi farklılıkları olsa da, yapılan son araştırmalar tüm mobil işletim sistemleri için son iki yıl içerisinde %100’ün üzerinde bir büyümeyi göstermektedir.

Neden Mobil Uygulama Geliştirme?

Mobil internet, giderek daha fazla uygulama üzerinden kullanılmaktadır. Markanız, ürünlerinizi ve şirketinizi yansıtan bir temsilci olduğundan, markanızı her cebe taşıyacak bir mobil uygulama, kurumsal kimliğinizi ciddi anlamda güçlendirecektir. Mobil uygulamanız geliştirilirken, dizayn ve içerik markanızın ruhunu yansıtacak şekilde oluşturulmalıdır. Bu şekilde geliştirilen bir mobil uygulama, bir anlamda markanızın her cepteki kalıcı reklamı olacaktır.

İyi bir mobil uygulama, kullanıcılara katma değer sunmalıdır. Markanıza özel olarak üreteceğiniz kampanya, indirim ya da fırsatları mobil uygulamanız üzerinden kişiye özel olarak sunmanız mümkündür. Ayrıca ürün gamınızı diğer platformlardaki uyumluluk sorunları ile karşılaşmadan tanıtabilmeniz için de mobil uygulamalar avantaj sağlamaktadır.*Irmak Yazılım Tic Ltd Şti mobil app, iphone, android, ios, tablet, özel yazılım, uzmanı, mühendisi, firma, şirket.

Günümüzde mobil internet kullanımı oldukça yaygın hale gelse de data ücretleri halen birçok kullanıcı için problem olabilmektedir. Bu nedenle, mobil uygulama geliştirme çözümlerinden yararlanarak, data kullanımını düşük tutmak isteyen kullanıcılara da ulaşabilirsiniz.
Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Markanızın ya da şirketinizin iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry gibi platformlardaki varlığını sağlamak için profesyonel mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz. Ürünlerinizi tanıtmak, kişiye özel kampanya ve fırsatlar sunmak veya müşteri tabanınızı geliştirerek karlılığınızı artırmak için ajansımızdan mobil uygulama geliştirme hizmeti alabilirsiniz.

 

Özel Yazılım Nedir?